Forhandlere

Forhandlere

Her finner du en oversikt over forhandlere av FlipBelt i Norge. Om du ønsker at FlipBelt skal selges i ditt område, må du gjerne anbefale oss til din favorittbutikk eller til ditt treningssenter.
Er du forhandler som ønsker å selge Flipbelt, fyll ut skjemaet du finner her, så kontakter vi deg ganske snart.

Akershus

Comet Sport Lillestrøm
Storgata 1
2000 Lillestrøm
Tlf.: 63 81 10 40
E-post: jorgen@comet.no
www.cometsport.no

Follo Sport
Kongeveien 49
1412 Sofiemyr
Tlf.40 04 90 90
Löplabbet Sandvika

Claude Monets allé 24
1338 Sandvika
Tlf.: 406 16 247
E-post: sandvika@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Löplabbet Ski Storsenter
Jernbanesvingen 6
1400 Ski
Tlf.: 400 04 884
E-post: ski@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Löplabbet Strømmen Storsenter
Støperiveien 5
2010 Strømmen
Tlf.: 406 16 247
E-post: strommen@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Sport 1 Nittedal
Mattias Skytters vei 2
1482 Nittedal
Tlf.: 909 32 322
E-post: nittedal@sport1.no
www.sport1.no

Buskerud

G-Sport Hønefoss
Kong Rings gate 1
3510 Hønefoss
Tlf.: 32 12 11 88
E-post: post@honefoss.g-sport.no
www.gsport.no

Löplabbet Drammen
Engene 24
3015 Drammen
Tlf.: 464 26 438
E-post: drammen@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Hedmark

Family Sports Club Terningen Arena
Terningen Arena
2411 Elverum
Tlf.: 62 42 60 40
E-post: elverum@fsc.no
www.fsc.no

Ines Brodering
E-post: post@inesbrodering.no
www.inesbrodering.no

Livets Krydder Kirkenær
Solørveien 1058
2260 Kirkenær
Tlf.: 62 42 60 40
E-post: livetskrydder.brit@hotmail.com
www.livetskrydder.com

Hordaland

Intersport Sykkel og Sport Stord
Rundehaugen 35
5412 Stord
Tlf.: 53 41 08 34
E-post: post@stord.intersport.no
www.intersport.no

Löplabbet Bergen
Fortunen 5
5013 Bergen
Tlf.: 406 16 233
E-post: bergen@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Mo Sport
Sandvenvegen 1 A
5600 Norheimsund
Tlf.: 56 55 15 80
E-post: post@mosport.no
www.sport1.no

MX Sport Askøy
Kleppevegen 110
5308 Kleppestø
Tlf.: 55 11 77 77
E-post: askoy@mxsport.as
www.mxnett.no

Rosendal Sport
Skålagata 39
5470 Rosendal
Tlf.: 53 48 11 05
E-post: rosendal.sport@sport1.no
www.sport1.no

Sportsgalleriet Galleriet
Torgallmenningen 8
5014 Bergen
Tlf.: 55 96 09 29 / 55 96 09 25
E-post: post@sportsgalleriet.no
www.sportsgalleriet.no

Sportsgalleriet Vestkanten
Loddefjordveien 2
5171 Loddefjord
Tlf.: 55 93 69 00
E-post: post@sportsgalleriet.no
www.sportsgalleriet.no

Møre og Romsdal

Øye Landhandel
6196 Norangsfjorden
facebook.com/OyeLandhandel

Nordland

Fritidstorget Myre
Storgt 48
8430 Myre
Tlf.: 76 13 44 90
E-post: kristin.johnsen@mrs.as
www.mx-sport.no

Lødingen Sport A/S Stadion
Sjøvegen 13A
8410 Lødingen
Tlf.: 76 93 17 00
E-post: lodingensport@stadion.no

MX Sport Melbu – Arena Sport
Chr. Frederiksensgt. 12
8445 Melbu
Tlf.: 76 15 44 44
E-post: mxsportmelbu@gmail.com
www.mx-sport.no

Oppland

Skreia Trim
Totenvegen 1400
2848 Skreia
Tlf.: 61 16 22 02
E-post: trening@skreiatrim.no
www.skreiatrim.no

Oslo

Löplabbet Majorstuen
Kirkeveien 45
0368 Oslo
Tlf.: 400 06 476
E-post: majorstuen@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Löplabbet Oslo Sentrum
Pilestredet 7
0180 Oslo
Tlf.: 924 35 371
E-post: oslo@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Löplabbet Ullevaal Stadion
Sognsveien 77 A
0855 Oslo
Tlf.: 458 75 770
E-post: ullevaal@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Milslukern Sport
Sognsvn 75 A
0855 Oslo
Tlf.: 23 26 44 30
E-post: ragnvald@milslukern.no
www.milslukern.no

Sport 1 Storgata
Stenersgata 8
0184 Oslo
Tlf.: 454 22 360
E-post: ida.andberg@sport1.no
www.sport1.no

Rogaland

G-Sport Klepp
Solaveien 25
4352 Kleppe
Tlf.: 51 42 85 10
E-post: post@klepp.g-sport.no
www.gsport.no

Lars Gaute Sport avd Nærbø
Torggata 2
4365 Nærbø
Tlf.: 51 43 43 10
E-post: naerbo@larsgautesport.no
www.larsgautesport.no

Löplabbet Sandnes
Bystasjonen kjøpesenter
Vågsgaten 16
4306 Sandnes
Tlf.: 932 25 869
E-post: sandnes@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Löplabbet Stavanger
Kongsgata 24
4005 Stavanger
Tlf.: 479 73 285
E-post: stavanger@loplabbet.no
www.loplabbet.no

MX Sport Jørpeland
Rådhusgaten 18
4100 Jørpeland
Tlf.: 484 05 050
E-post: jorpeland@mx-sport.no
www.mx-sport.no

Sogn og Fjordane

JobbPartner Måløy
Gate 1 nr 55
6700 Måløy
Tlf.: 415 35 660
E-post: post@nortekstil.no
www.nortekstil.no/jobbpartner

MX Sport Måløy
Måløy Stormarked
6718 Deknepollen
Tlf.: 57 85 33 33
E-post: mxmaaloy@online.no
www.mx-sport.no

Sør-Trøndelag

Löplabbet Trondheim Sentrum
Nordre gate 11
7011 Trondheim
Tlf.: 73 80 82 22
E-post: trondheim@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Löplabbet Trondheim Lade
Haakon VII’s gate 23
7041 Trondheim
Tlf.: 73 80 82 22
E-post: lade@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Sport 1 Hitra
Sentrumsgata 5
7240 Hitra
Tlf.: 72 44 33 33
E-post: hitra.jernvare@hotmail.com
www.sport1.no

Troms

Aion Harstad
Sjøgt 3
9405 Harstad
Tlf.: 77 07 69 00
E-post: post@aionharstad.no
www.aionharstad.no

Jobb og Fritid
Jekta Storsenter
Karlsøyveien 10

9016 Tromsø
Tlf.: 77 07 69 00
E-post: post@jobbogfritid.no
www.jobbogfritid.no

Vest-Agder

Cardio24
Lundevegen 10
4700 Vennesla
Tlf.: 902 36 837
E-post: post@cardio24.no
www.cardio24.no

Löplabbet Kristiansand
Markensgate 17 (inngang Tollbodgata)
4611 Kristiansand
Tlf.: 479 73 288
E-post: kristiansand@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Vestfold

Genius Perfect
Tjøllingveien 720
3280 Tjodalyng
Tlf.: 909 52 268
E-post: post@geniusperfect.no
www.geniusperfect.no

Østfold

Fokus Trening
Tørkoppveien 6
1570 Dilling
Tlf.: 406 23 466
E-post: trening@fokust.no
www.fokust.no

Løpeskjørt.no / Løpemann.no
Varnaveien 30 B
1523 Moss
Tlf.: 401 03 213
E-post: post@lopeskjort.no
www.løpeskjørt.no
www.løpemann.no

Löplabbet Fredrikstad
Storgaten 20 (inngang Hollendergaten)
1607 Fredrikstad
Tlf.: 69 31 31 70
E-post: fredrikstad@loplabbet.no
www.loplabbet.no

Spenst Moss
Ryggeveien 96
1528 Moss
Tlf.: 69 23 60 10
E-post: moss@spenst.no
www.moss.spenst.no

Nettbutikker

Diabetesforbundet
Tlf.: 23 05 18 00
E-post: post@diabetes.no
www.diabetes.no

Familiebutikken.no
Tlf.: 64 00 01 15
E-post: kundeservice@familiebutikken.no
www.familiebutikken.no

Lady Sport
Tlf.: 455 03 773
E-post: kundeservice@ladysport.no
www.ladysport.no

Løpeskjørt.no / Løpemann.no
Tlf.: 401 03 213
E-post: post@lopeskjort.no
www.løpeskjørt.no
www.løpemann.no

Bli Forhandler

Er du forhandler som ønsker å selge Flipbelt, send oss en mail på hei@flipbelt.no så tar vi kontakt med deg i løpet av kort tid.